Doprava zdarma na všechny produkty.

Tělové mléko citlivá pokožka mírné slunce /Evropa/ - 200ml, láhev

Kód: V454101
ZDARMAZDARMA
Tělové mléko citlivá pokožka mírné slunce /Evropa/ - 200ml, láhev
1 990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.12.2023

ADAPTASUN SENSITIVE PROTECTIVE BODY MILK moderate sun

Ochranné opalovací tělové mléko je vhodné pro citlivou pokožku, která se na začátku většinou spálí. Ochrání před mírným slunečním zářením.

Pro koho: Citlivá pokožka bez hyperpigmentací, která má sklon opalovat se do červena, opálí se, ale často se spálí. Pro pobyt na mírném slunci.

Použití: Nanášejte v dostatečném množství na tělo 20 minut před pobytem na slunci. Aplikaci opakujte každé 2 hodiny.

UV ochrana: Vhodné do oblastí Evropy, mírné slunce.

Balení: Láhev 200 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinky: Patentovaná technologie ADAPTASUN stimuluje a posiluje přirozené, rovnoměrné opálení pokožky pro rychlejší, dlouhotrvající a intenzivnější výsledek. Aktivuje a optimalizuje celý proces pigmentace. Patentovaná ochrana proti negativním vlivům slunečního záření GLOBAL CELLULAR PROTECTION zajišťuje cílený antioxidační a ochranný účinek a tím zabraňuje nejen poškození kožních buněk a jejich DNA, ale i stárnutí pokožky v důsledku nadměrného působení volných radikálů. Posiluje přirozenou protizánětlivou ochranu pokožky, což je výbornou prevencí vzniku jakéhokoli podráždění či reakce. Celkově je pak pokožka odolnější vůči nepříznivým účinkům slunečního záření. Zvýšený podíl zklidňujících a protizánětlivých látek zajišťuje bezpečné opálení bez rizika spálení od prvních dní pobytu na slunci. Glycerin a slunečnicový olej dodávají pokožce dokonalou výživu a hydrataci, posilují kožní bariéru a zjemňují ji. Patentovaná technologie CELLULAR WATER dodává pokožce energii, pro ni přirozené minerály a další potřebné látky. Bojuje s volnými radikály a tím i s předčasným stárnutím pokožky.

Výsledky: Citlivá pokožka se lépe přizpůsobuje pobytu na slunci a snadněji se opaluje bez spálení. Je chráněná, příjemně voní esthedermovým létem. Opálení je intenzivní a dlouhotrvající.

Doplňkové parametry

Kategorie: OPALOVÁNÍ
Filtry a clony: Filtry a clony se dělí dle požadované intenzity ochrany: ** Normální a silná sluneční aktivita - Čechy a Evropa Produkty: Adaptasun, Adaptasun Sensitive, Bronz Repair *** Extrémní sluneční intenzita - moře a exotika Produkty: Adaptasun, Adaptasun Sensitive, Bronz Repair Jakákoliv sluneční aktivita - všechny sezóny, všechny intenzity včetně vysokých hor a tropů Produkty: Photo Regul, Photo Reverse, Sun Intorerance Blokování slunce - extrémní slunce, které musí být z jakéhokoli důvodu blokováno Produkty: No Sun
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz