Doprava zdarma na všechny produkty.

Doprava

PŘEPRAVA, DODÁNÍ ZBOŽÍ A PLATBA

Obchodní společnost: Institut Ľ amour s. r. o.

se sídlem: Libeř 261, 25241

identifikační číslo: 09888136

internetová adresa: www.inlamo.cz

vedená u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 344006

pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.inlamo.cz

  1. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.
  2. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení. Cena se řídí dle aktuálního ceníku přepravní společnosti Zásilkovna.
  3. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.
  4. Dopravu máte od nás ke všem produktům zdarma a to přes přepravní společnost Zásilkovna. Máte možnost vyzvednout balíček na jakémkoli výdejním místě v ČR, které uvedete v objednávce nebo si můžete nechat zaslat balíček přímo na vaši adresu.
  5. Platba na dobírku je zpoplatněna částkou 35Kč/balík. Ostatní platební metody jsou zdarma.
  6. Dodání zboží je do 3 pracovních dnů, většinou ale můžete očekávat balíček do 48 hodin.

Dne 6. 5. 2021

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení