Doprava zdarma na všechny produkty.

JAK NA DOMÁCÍ PÉČI

Vytvořte si svůj rituál domácí péče.

Ze začátku to může vypadat komplikovaně. Pokud s rituálem začínáte, udělejte si pro začátek do koupelny malý tahák. Po pár dnech vám rituál zabere max. 5 minut a už si bez něj nebudete umět představit svůj večer ani ráno. 

 

Nejdůležitější kroky ke krásné a  zdravé pleti.

Bez dokonale odlíčené pleti, pravidelnosti a správně nastavené domácí péče to nepůjde.

Rituál se skládá z těchto kroků: čištění, tonizace, buněčná voda, oční sérum, pleťové sérum, krém, ochrana.

 

1. ODLÍČENÍ OČNÍHO OKOLÍ A RTŮ 

Kdy: každý den – ráno a večer

Varianty produktů:

 • HIG TOLERANCE MAKE-UP REMORVER WATERPROOF EYES+LIPS

Aplikace: Protřepejte lahvičku, aplikujte na vatové tampony, které mírně navlhčete, pro každé oko jeden a začněte odličovat tou stranou tamponku, kde jste nanesli produkt jako první (je více olejový), poté tamponek otočte a dočistěte znovu celé oční okolí. Na této straně tamponku je méně oleje, který se zachytil na vrchní straně. Nebudete mít tak pocit mastného oka.

Proč je to důležité: Důležité je odstranit nečistoty, ať se líčíte nebo ne. Jemné odlíčení je důležité, aby se pokožka nevytahovala a také proto, že je oční okolí mnohem tenčí než na vaší pleti. Po odlíčení na Vašem očním okolí zůstane jemný film a nevysušuje se. Věřte, že Vaše oči to potěší a budou mrkat blahem.

 

2. ODLÍČENÍ A ODSTRANĚNÍ NEČISTOT

Kdy: každý den - ráno a večer

Varianty produktů:

 • CLEANSING MILK  
 • CLEANSING FOAM
 • CLEANSING GEL

Aplikace: 

Mléko aplikujte konečky prsty na celý obličej (doporučuji více než vatovým tamponkem). Jemně masírujte, kroužkujte a po chvilce lehce zvlhčete ruce a znovu masírujte.

Opláchněte vlažnou vodou, poté studenou a osušte papírovým ubrouskem.

Pěnu a gel vždy aplikujeme na vlhké ruce nebo obličej, postup čištění je stejný jako u mléka. 

Proč je to důležité: Důkladné a pravidelné čištění pleti ráno i večer je důležitý krok. Produkty z pleti eliminují škodlivou flóru, ale zároveň podporují flóru, která pleti prospívá. Večer díky čištění obličej zbavíme potu, špíny, zbytky make-up, ale i nečistoty z ovzduší. Ráno zase zbytky krémů a vše co pokožka přes noc vyloučí.

Prostě ráno jen voda nestačí.

 

3. TONIZACE A DOČIŠTĚNÍ PLETI

Kdy: každý den – ráno a večer

Varianty produktů:

 • FRESH LOTION HYDRA
 • FREE LOTION CALMING

Aplikace: Tonikum aplikujeme na vatový tampon, jemně nanášíme a dočišťujeme pleť.Není třeba oplachovat.

Proč je to důležité: Tonizace pleti je stejně důležitý krok jako odstranění prvních nečistot z pokožky. Lotion odstraní zbytek nečistot, neutralizuje vysušující účinky tvrdé vody, hydratuje, vyhlazuje a zjemňuje pleť.  Je to svěží pocit.

4. BUNĚČNÁ VODA

Kdy: každý den – ráno a večer

Varianty produktů:

 • CELLULAR WATER

Aplikace: Aplikujte na obličej, jemně masírujte a vtlačte do pokožky, čímž pomůžete penetraci. Použijte před sérem nebo krémem, ale můžete i kdykoliv během dne. 

Proč je to důležité: Není voda jako voda a ne každá voda je pro pleť dobrá. Ale tahle opravdu je! Nazvala bych jí paní Božskou. Je zdrojem energie buněk, aby fungovaly ideálně. Hydratuje a zvyšuje účinnost ostatních produktů. A je základním patentem a součástí všech produktů Institut Esthederm. Je to láska na celý život.

5. OČNÍ KRÉM NEBO SÉRUM

Kdy: každý den – ráno a večer

Varianty produktů:

 • EYE CREAM
 • INTENSIVE HYALURONIC SERUM

Aplikace: Aplikujte na obličej, jemně masírujte a vtlačte do pokožky, čímž pomůžete penetraci. Použijte před sérem nebo krémem, ale můžete i kdykoliv během dne. 

Proč je to důležité: Pleť okolo očního okolí je velmi citlivá a tenčí, má méně mazových žláz a dříve ztrácí vodu a elasticitu. Proto je nutné zařadit oční péči do každodenního rituálu. Oční krémy vyživují pružnost pleti, působí tak na vrásky, bojují proti tmavým kruhům a otokům. Pokud oční okolí je suší volte spíše krém nebo kombinujte s očním sérem. Mějte na paměti, že spánek a pitný režim je základ.

6. PLEŤOVÉ SÉRUM

Kdy: každý den – ráno a večer

Varianty produktů:

 • CELLULAR SERUM
 • RESTRUCTURING SERUM
 • LIFT SERUM
 • EXELLAGE SERUM

Aplikace: Naneste dostatečné množství v několika bodech na celý obličej, krk a dekolt jemně rozetřete a na závěr vklepejte. Nechte pár minut vstřebat a pak nanesete krém. Používejte pravidelně, ráno i večer aby se projevil jeho účinek.

Proč je to důležité: Pleťová séra jsou velmi koncentrovaná, mají více pečujících látek než pleťový krém, pronikají do hloubi a působí intenzivně. Proto využijte jeho „sílu“.

 

7. PLEŤOVÝ KRÉM

Kdy: každý den – ráno a večer

Varianty produktů:

 • FACE CREAM
 • FACE MOISTURIZING GEL

Aplikace: Naneste prsty vždy odspodu nahoru a směrem ven, od středy brady směrem do stran, od nosu ke spánkům a od kořene nosu nad obočí k vlasové kontuře. Poté jemně vklepejte, zase od spodu. Nezapomeňte na krk a dekolt. Tímto způsobem zvýšíte účinnost krému.

Proč je to důležité: S přibývajícím věkem a vlivem okolního prostředí se neobejdeme bez základní péče, totiž pleťového krému. Účinkuje v hloubce i na povrchu, ale hlavně pleť chrání. Kabátek na Vaši pleť…

8. OCHRANA POKOŽKY

Kdy: každý den ráno

Varianty produktů:

 • CITY PROTECT

Aplikace: Aplikujte sprej na celý obličej po krému, jemně vklepejte a vmasírujte. Pokud máte suchou pleť, budete tohoto „zlaťáka“ milovat.

Proč je to důležité: S pomocí lehkého lipidového filmu a aktivních složek vytvoří na pleti bariéru a ochranu. Chrání pokožku před negativními vlivy z prostředí a slunečním zářením (pozor je bez filtrů). Můžete si to představit, jako takový „deštník“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz