Doprava zdarma na všechny produkty.

NA ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ NÁM ZÁLEŽÍ!!!

NA ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ NÁM ZÁLEŽÍ!!!

17 produktů SUNCARE je testováno a má deklarováno nezávadnost nejen na korály, ale i mořské řasy a sladkovodní planton:

Hodnocení vlivu našich přípravků na mořské a sladkovodní ekosystémy, které jsou obzvlášť bohaté z hlediska biodiverzity:

  • Životaschopnost korálů
  • Růst mořské mikrořasy Phaeodactylum tricornutum
  • Testy ekotoxicity na sladkovodní plankton Daphnia magna Straus.

 

 PEČLIVĚ VYBÍRÁME NEJEN FILTRY, ALE I OSTATNÍ SLOŽKY V OPALOVACÍCH PRODUKTECH

Nad rámec slunečních filtrů a ochranných krémů je každá ingredience vybírána tak, aby dopad našich přípravků na životní prostředí byl minimální:

 

  • Eliminace ethylhexyl metoxycinamátu (OMC/oktinoxátu), benzofenonu-3 (oxybenzonu) a 4-methylbenzyliden kafru (4-MBC).
  • Vysoce voděodolné složení pro minimalizaci vlivu na vodní ekosystémy.
  • Výzkum & inovace zaměřené na ingredience, které mají být kombinovány se slunečními filtry zítřka pro maximální využití obranných mechanismů pokožky na slunci, zachování jejích zdrojů a posílení její vlastní přirozené ochrany.

PODPORUJEME INICIATIVY NA OCHRANU MOŘSKÉHO PROSTŘEDÍ

Z podnětu Jean-Noëla Thorela, zakladatele a CEO společnosti NAOS, stejně jako potápěče a mořského nadšence, se společnost NAOS zavázala k ochraně a obnově lůžek Posidonie, které hrají významnou environmentální roli díky jejich schopnosti zachycovat 4 až 5krát více uhlíku než jiné druhy mořských kvetoucích rostlin.

NAOS, který je distributorem kosmetiky Esthederm podporuje asociaci Andromède Océanologie a jejich komunitní aplikaci DONIA pro navigaci a kotvení, která obsahuje novou sadu map, umožňujících kotvit mimo lůžka Posidonie.

Andromède Océanologie se vyvinula v jedinečného odborníka na poli mořských ekosystémů ve Středomoří a provádí významné podvodní mapování a obnovující činnosti (transplantační operace v oblastech bez kotvení, kde byly louky zničeny).

Proukty, které jsou deklarované jako nezávadné k vodním ekosystémům mají na sobě nálepku CORAL SAFE.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení