Doprava zdarma na všechny produkty.

Denní ochranný krém - 30ml, tuba

Kód: V700501
ZDARMAZDARMA
Denní ochranný krém - 30ml, tuba
1 290 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024

CITY CREAM GLOBAL DAY CARE

Krém pro ochranu pokožky před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí (smog, cigaretový kouř, vítr, znečištění atd.). Má protizánětlivé, detoxikační a ochranné účinky. Udrží pleť v rovnováze ve znečištěném prostředí měst, pod vlivem klimatizace nebo ve stresu.

Pro koho: Pro všechny typy pokožky, zejména pro tu vystavenou nepříznivým vnějším vlivům.

Použití: Nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu ideálně po CELLULAR CONCENTRATE SERUM. Nejlepších výsledků dosáhnete při použití celého rituálu s použitím CELLULAR WATER MIST, CELLULAR WATER ESSENCE. Nakonec celého rituálu krásy použijte CITY PROTECT SPRAY.

Balení: Tuba 30 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinky: CITY CREAM GLOBAL DAY CARE obsahuje komplex látek (detoxikační řasa Undaria Pinnatifida, minerály, stopové prvky a aminokyseliny), který posiluje obranné biologické funkce pokožky proti znečištěnému prostředí a volným radikálům. Minerální filtry a clony chrání pokožku před UVA a UVB zářením (při delším pobytu na slunci použijte i fotoprotekční přípravek). GLOBAL CELLULAR PROTECTION je patentovaná ochrana proti negativním vlivům slunečního záření, kterým byla pokožka přes den vystavená. Zajišťuje cílený antioxidační a ochranný účinek a tím zabraňuje nejen poškození kožních buněk a jejich DNA, ale i stárnutí pokožky v důsledku nadměrného působení volných radikálů. Posiluje přirozenou protizánětlivou ochranu pokožky, což je výbornou prevencí vzniku jakéhokoli podráždění či reakce. Celkově je pak pokožka odolnější vůči nepříznivým účinkům slunečního záření. Patentované technologie TIME CONTROL SYSTEM a CELLULAR WATER PATENT plně kontrolují mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu. Vytvářejí optimální podmínky pro přirozeně fungující pokožku.

Výsledky: Pleť je ihned dokonale chráněná, zářivá. Její kvalita a mladistvost jsou zachovány i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: PÉČE O PLEŤ
Účinky: CITY CREAM GLOBAL DAY CARE obsahuje komplex látek (detoxikační řasa Undaria Pinnatifida, minerály, stopové prvky a aminokyseliny), který posiluje obranné biologické funkce pokožky proti znečištěnému prostředí a volným radikálům. Minerální filtry a clony chrání pokožku před UVA a UVB zářením (při delším pobytu na slunci použijte i fotoprotekční přípravek). GLOBAL CELLULAR PROTECTION je patentovaná ochrana proti negativním vlivům slunečního záření, kterým byla pokožka přes den vystavená. Zajišťuje cílený antioxidační a ochranný účinek a tím zabraňuje nejen poškození kožních buněk a jejich DNA, ale i stárnutí pokožky v důsledku nadměrného působení volných radikálů. Posiluje přirozenou protizánětlivou ochranu pokožky, což je výbornou prevencí vzniku jakéhokoli podráždění či reakce. Celkově je pak pokožka odolnější vůči nepříznivým účinkům slunečního záření. Patentované technologie TIME CONTROL SYSTEM a CELLULAR WATER PATENT plně kontrolují mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu. Vytvářejí optimální podmínky pro přirozeně fungující pokožku.
Pro koho: Pro všechny typy pokožky, zejména pro tu vystavenou nepříznivým vnějším vlivům.
Použití: Nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu ideálně po CELLULAR CONCENTRATE SERUM. Nejlepších výsledků dosáhnete při použití celého rituálu s použitím CELLULAR WATER MIST, CELLULAR WATER ESSENCE. Nakonec celého rituálu krásy použijte CITY PROTECT SPRAY.
Výsledky: Pleť je ihned dokonale chráněná, zářivá. Její kvalita a mladistvost jsou zachovány i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Balení: Tuba 30 ml
Doporučení pro vás:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz