Doprava zdarma na všechny produkty.

Každodenní ochrana buněk proti stárnutí a nepříznivým vlivům okolí - 100ml, sprej

Kód: V921001
ZDARMAZDARMA
Každodenní ochrana buněk proti stárnutí a nepříznivým vlivům okolí - 100ml, sprej
1 250 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

CITY PROTECT IN CELLIUM SPRAY

Ochrana pokožky před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Tento biologický štít je vysoce účinný v boji proti volným radikálům, posiluje přirozené ochranné mechanismy pokožky a dbá na správné fungování kožní bariéry.

Pro koho: Pro všechny typy pokožky.

Použití: Aplikujte ráno a večer ze vzdálenosti cca 20cm jako závěrečný krok každé péče. Jemně vtlačte do pokožky. Sprej je možné používat i kdykoli během dne na posílení kožních ochranných funkcí i přes make-up.

Balení: Sprej 100ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinky: Patentované složení pomáhá kožním buňkám zvládat nepříznivé účinky UV záření a znečištěného ovzduší tím, že aktivuje jejich ochranné mechanismy. Trojitá exkluzivní ochranu pokožky zajišťuje patentovaná technologie buněčné ochrany GLOBAL CELLULAR PROTECTION. Vitamín E účinně bojuje proti volným radikálům, čímž pomáhá zachovat mládí pokožky. Výtažky z lékořice svými protizánětlivými a zklidňujícími účinky a schopností aktivovat vlastní kožní protizánětlivé mechanismy chrání před zánětem a poškozením struktur pokožky právě v jeho důsledku. Vysoce kvalitní hydrolyzované proteiny pak optimalizují ochranné mechanismy pro zachování integrity DNA. Patentovaná technologie CELLULAR WATER plně kontroluje mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu. Vytváří optimální, přirozené prostředí pro kožní buňky, tady i pro naplno správně fungující pokožku. CITY PROTECT IN CELLIUM SPRAY tedy zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky, zpomaluje degradaci kolagenu a tím i výskyt vrásek a ztrátu pevnosti pokožky. Chrání a zlepšuje přirozenou odolnost pokožky před slunečním zářením a znečištěným ovzduším. Pozor, není náhradou fotoprotekce, neobsahuje UV filtry!

Výsledky: Pokožka je chráněná před nepříznivými účinky UV záření a znečištěným ovzduším. Udržuje si stále svou mladost a dobrou kondici.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz