Doprava zdarma na všechny produkty.

Vysoce regenerační omlazující sérum - 30ml, dávkovač

Kód: V970000
ZDARMAZDARMA
Vysoce regenerační omlazující sérum - 30ml, dávkovač
2 890 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024

E.V.E. SERUM SOURCE

Sérum pro rychlou regeneraci pleti. Štědrý koktejl živin je postupně uvolňován do pokožky a dává jí tak možnost obnovy na maximální možné úrovni. Stimuluje pleť k lepšímu fungování a vede ji ke zdraví a kráse v každém věku.

Pro koho: Pro všechny typy pleti, zejména pro unavenou, stresem zatíženou a podvyživenou. Ideálně v rámci 2-3 omlazujících kúr ročně.

Použití: Nanášejte večer 1-2 dávky lehkými jednosměrnými pohyby či vtlačováním bez roztírání na vyčištěnou pokožku celého obličeje, krku a dekoltu ideálně po CELLULAR WATER MIST, případně i po CELLULAR WATER ESSENCE. Používejte v rámci omlazující kúry jako sérum pod sérum, nebo místo séra před použitím krému. E.V.E. SERUM nechejte vždy dokonale vstřebat. V opačném případě by mohlo při nanášení následné péče dojít k nežádoucímu žmolkování. Se správnou aplikační metodou vám velmi rádi poradí speciálně školené kosmetičky a dermoporadkyně. Nakonec celého rituálu krásy použijte CITY PROTECT SPRAY.

Balení: Dávkovač 30 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinky: E.V.E. SERUM je jakousi živnou půdou, živným médiem díky obsahu E.V.E. patentu, komplexu výživných látek, nezbytných pro fungování kožních buněk. Ten zahrnuje celkem 51 komponent, které jsou 100% biomimetické, naší pokožce přirozené a vlastní, a které postupem věku pokožka ztrácí a trpí jejich nedostatkem. Patří sem 21 aminokyselin, 6 minerálních solí, 6 stopových prvků, 9 vitamínů, 3 sacharidy, 5 nukleotidů a 1 peptid. Látky, jako např. kyselina hyaluronová, nejenže skvěle hydratují, vyhlazují jemné vrásky a optimalizují regeneraci tkání, navíc umožňují a kontrolují postupné uvolňování účinných látek z E.V.E. patentu. Tím docílí maximálního možného užitku všech výživových komponent a tím i maximálního efektu pro krásnou, zdravou a mladistvou pleť. CELULLAR WATER PATENT zahrnuje silnou antioxidační ochranu, hydrataci a energii pro každou buňku pokožky. Biomimetické složení buněčné vody poskytuje kožním buňkám domácí prostředí, pro jejich dlouhou životnost. Silný mix antioxidantů, přirozených pro pokožku, svým bojem proti volným radikálům pomáhá udržet mladistvost pokožky. Výrazně zvyšuje buněčný metabolismus buněk, ty pak mají dostatek energie na potřebné procesy vedoucí ke zdravé, zářivé a krásné pokožce.

Výsledky: Pokožka je ideálně vyživená a proces regenerace tak probíhá na maximální možné úrovni. Stárnutí je zpomalené až odvrácené. Pokožka získává svou optimální strukturu a v každém věku doslova září krásou a zdravím.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz