Doprava zdarma na všechny produkty.

Přípravný sprej pro nastartování procesu opálení - 150ml, sprej

Kód: V960001
ZDARMAZDARMA
Přípravný sprej pro nastartování procesu opálení - 150ml, sprej
1 650 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024

BRONZ IMPULSE SPRAY

Sprej na tělo a obličej bez ochranných UV filtrů. Posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky před intenzivním slunečním zářením, stimuluje a prodlužuje opalování.

Pro koho: Všechny typy pokožky kromě hyperpigmentované.

Použití: Aplikujte na obličej a tělo, ideálně po vyčištění pokožky a sprchování, jemně vmasírujte a nechejte vstřebat. Používejte nejlépe 14 dní před vystavením se slunečnému záření 1x denně samostatně. V kratším intervalu před sluněním používejte častěji - 7 dní - 2x denně, 4 dny - 3x denně. Lze použít i bezprostředně před či během slunění pro vyšší stimulační efekt, a to 20 minut před pobytem na slunci spolu s vhodnou ochranou obsahující UV filtry. BRONZ IMPULSE SPRAY je možné použít i po slunění (pro efekt prodloužení opálení používejte ráno a večer, při pravidelné péči o pokožku, ideálně v kombinaci s Aftersun produkty).

Balení: Sprej 150ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinky: Připravuje pokožku na opalování tím, že stimuluje přirozené procesy pigmentace. Díky patentované technologii ADAPTASUN aktivuje a optimalizuje všechny stupně procesu pigmentace (přirozená ochrana pokožky) pro rychlejší, déletrvající a intenzivnější opálení. Obsahuje patentovanou formuli GLOBAL CELLULAR PROTECTION, která zajišťuje cílený antioxidační a ochranný účinek a tím zabraňuje nejen poškození buněk a jejich DNA, ale i stárnutí pokožky v důsledku působení volných radikálů. Posiluje přirozenou protizánětlivou ochranu pokožky, což je výbornou prevencí vzniku jakéhokoli podráždění či reakce. Celkově je pak pokožka odolnější vůči nepříznivým účinkům slunečního záření. BRONZ IMPULSE není přípravkem na komplexní ochranu před slunečním zářením, neobsahuje UV filtry, používejte ho pouze k přípravě pokožky před sluněním, při slunění pouze v kombinaci s fotoprotekčními přípravky obsahujícími UV filtry. Patentovaná technologie CELLULAR WATER dodává pokožce energii, pro ni přirozené minerály a další potřebné látky. Bojuje s volnými radikály a tím i s předčasným stárnutím pokožky.

Výsledky: Pokožka je lépe chráněná a připravená na slunce, pro intenzivnejší a dlouhotrvající opálení.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz