Doprava zdarma na všechny produkty.

Ochranné opalovací tělové mléko ve spreji pro pokožku netolerující slunce - 150ml, sprej

Kód: V460201
ZDARMAZDARMA
Ochranné opalovací tělové mléko ve spreji pro pokožku netolerující slunce - 150ml, sprej
1 750 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

SUN INTOLERANCE BODY SPRAY

Neparfemované opalovací mléko pro snížení citlivosti a hyperreaktivity pokožky při pobytu na slunci. Posiluje vlastní protizánětlivé mechanismy a brání vzniku nepřiměřených reakcí. Zároveň bojuje s volnými radikály, čímž zabraňuje stárnutí pokožky.

Pro koho: Pokožka s intolerancí nebo alergií na slunce. Fototyp I (velmi světlá pokožka), těhotné ženy, osoby po léčbě s rizikem fotosenzitivní reakce (antibiotika, kortikoidy...).

Použití: Nanášejte v dostatečném množství na obličej, krk a dekolt 20 minut před pobytem na slunci. Opakovaně aplikujte každou hodinu a po pobytu ve vodě. Ideálně se používá 1-2x denně již 2 týdny před očekávaným pobytem na slunci. Aktivují se tak přirozené obranné mechanismy pokožky. Výsledkem je rychlejší adaptace na slunce bez rizika vzniku alergií. Vyhýbejte se nadměrnému slunečnímu záření a nevystavujte se polednímu slunci.

Balení: Sprej 150ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinky: Vysoká ochrana proti slunečnímu záření je posílená velmi účinnými, zklidňujícími a protizánětlivými látkami. Zvýšený podíl minerálních filtrů v kombinaci s unikátním přírodním filtrem, pongamiovým olejem s až neskutečnou škálou příznivých účinků, zajišťuje dokonalou toleranci i tou nejcitlivější pokožkou. Celkově pak unikátní receptura umožňuje postupnější adaptaci intolerantní, hyperreaktivní pokožky na slunce. Pokožka je už dopředu připravená a hyperreaktivita se nestihne projevit. Alergické reakce a přecitlivělost mizí. Patentovaná ochrana proti negativním vlivům slunečního záření GLOBAL CELLULAR PROTECTION zajišťuje cílený antioxidační a ochranný účinek a tím zabraňuje nejen poškození kožních buněk a jejich DNA, ale i stárnutí pokožky v důsledku nadměrného působení volných radikálů. Posiluje přirozenou protizánětlivou ochranu pokožky, což je výbornou prevencí vzniku jakéhokoli podráždění či reakce. Celkově je pak pokožka odolnější vůči nepříznivým účinkům slunečního záření. Patentovaná technologie CELLULAR WATER dodává pokožce energii, pro ni přirozené minerály a další potřebné látky. Bojuje s volnými radikály a tím i s předčasným stárnutím pokožky.

Výsledky: Pokožka je adaptovaná na slunce, bez hyperreaktivity, alergické reakce mizí. Je trvale krásně zklidněná, dostatečně hydratovaná.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz